Všade dobre, u nás najlepšie...

Masáže CERAGEM

Jedinečná a úžasná masáž na mieru!

Masážne lôžko CERAGEM
Masážne lôžko CERAGEM

CERAGEM je automatické termo-akupresúrne masážne lôžko, ktoré spája tlakovú masáž s infračerveným teplom vyžarovaným nefritovými kameňmi a epoxid-karbónovými panelmi. Masážne lôžko je určené pre celkovú regeneráciu a pre zlepšenie zdravotného stavu všetkých členov rodiny.

Toto zariadenie pomocou vnútorného projektoru pohybujúceho sa pozdĺž chrbtice uvoľňuje úpony okolo stavcov, narovnáva chrbticu, ukľudňuje nervové dráhy v ľudskom tele, zlepšuje krvný obeh a tok životnej energie Qi.

Lôžko CERAGEM kombinuje v sebe nasledovné

alternatívne liečebné praktiky:

1) Chiropraktika

Chiropraktika je liečebná metóda, ktorá je veľmi známa a praktizovaná hlavne v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a v Anglicku. Jedná sa o spôsob uvoľňovania spinálných nervov prostredníctvom ručného narovnávania, naprávania chrbtice.

Je to najlepší príklad novodobej alternatívnej medicíny. Dokazuje, že v mnohých prípadoch bolesti a choroby pochádzajú z chrbtice, kde dochádza ku priškripnutiu nervových koreňov.

Vďaka tomuto princípu CERAGEM lôžko upravuje pohyblivosť nášho tela a postupne upravuje bolesti a iné zdravotné problémy.

2) Masáž

Masáž uvoľňuje svaly a šľachy pozdĺž chrbtice, čím vracia chrbticu do pôvodnej polohy. Masáž taktiež naťahuje chrbticu a to tak aby sa uvoľnil tlak na platničky medzi stavcami, ktoré fungujú ako vankúšiky medzi stavcami, v ktorých máme miechu. Postupom veku naša chrbtica pomaly tuhne, a u niektorých z nás môže dôsť k jej oslabeniu a následnému vychýleniu. Pravidelnou masážou oblasti okolo chrbtice, čo je aj prvou časťou masážneho programu CERAGEM lôžka, pomáhame predchádzať tuhnutiu a oslabovaniu chrbtice.

3) Moxáž (termopunktúra)

Moxáž v tradičnej čínskej medicíne znamená riadené zahrievanie akupresúrnych bodov pomocou tepla získaného spaľovaním sušených a lisovaných rastlín. Získané teplo prináša lepšie prekrvenie organizmu a povzbudzuje funkčnosť jednotlivých orgánov ľudského tela. Zahrievaním určitých bodov pomocou moxáže taktiež podporujeme náš imunitný systém.

4) Jadeit (nefrit)

Jadeit je druh nefritu, ktorý v tradičnej čínskej medicíne je považovaný za kameň s liečivými účinkami. Pomocou Jadeitu sa stimuluje Qi, čiže životná energia v ľudskom tele. Vnútorné projektory v CERAGEM lôžku sú vyrobené z polodrahokamu jadeitu, ktorý je vysoko cenený pre svoju schopnosť udržovať a prenášať teplo.

Poznámka: Qi ( čchi ) je čínske slovo pre životnú energiu.


Cenník masáže CERAGEM (chata HERTLSPORT)

20 minútová masáž..............................................5,00,-€  
40 minútová masáž..............................................8,00,-€  
Zľava 20% na masáž pri predložení OPEN TOURIST CARD 

Objednávky na tel.čísle +421 907 337 787